Anasayfa Sipariş Takibi Ödeme Güvenlik Teslimat iletişim
istanbulda çiçekçi Android Marketten İndirin
Anasayfa Sipariş Takibi Ödeme Güvenlik Teslimat Blog iletişim
(0212) 640 13 14
Çiçek Mesajları
--------------------Doğum Günü----------------
 
1. Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü.  seviyorum seni. İyi ki doğdun.
 
2. Hayatımın anlamı iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu oIsun.
 
3. Sen bana Allah’ın bir armağanısın. İyi ki doğdun sevdiğim sevdiceğim!
 
4. Hayatımın parçası oIduğun için çok mutluyum. Mutlu yıllar!
 
5. Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle doğum günün kutlu olsun sevgilim.
 
6. Herşeyim benim, seni çok seviyorum iyi doğmuşsun doğum günün kutlu oIsun.
 
7. Tek istediğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım.
 
8. Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlulukların sonsuz doğum günün kutlu olsun.
 
9. Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun.
 
10. Her doğum günün de bir adım daha yaşlanıyor olsakta, bu günü yaşama inat çocukca yaşayalım birlikte, doğum günün kutlu olsun biriciğim.
 
11. Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayati tüm güzellikleriyle yaşamanı istediğimi bilmeni istiyorum. Nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun.
 
12. Her insanın bir dönüm noktası vardır.İşte bugün de senin dönüm noktan. Umarım bundan sonra hatta bu okuduklarından sonra dökeceğin her gözyaşı mutluluktan olur. Doğum günün kutlu olsun.
 
13. Senin o güzel yüreğin her zaman en güzel mutlulukları hakediyor.İyi ki ablamsın, iyi ki canımsın nice senelere.
 
14. Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.
 
15. Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım…. Doğum günün kutlu olsun!
 
16. Elma dala asılsın, arkadaşım nasılsın, geçirdiğimiz o günler romanlarda yazılsın. Doğum gününde burnun kapıya kısılsın. Nice nice yıllara…
 
17. Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin.. Tüm dilekIerinin gerçekIeşmesi dileğimle.. Mutlu Yıllar..
 
18. Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin.. Tüm dilekIerinin gerçekIeşmesi dileğimle.. Mutlu Yıllar..
 
-------------- EVLİLİK TEKLİFİ ---------
 
1. Gözlerimde tutuyorum seni, gözyaşlarım sen. Kalbime hapsettim, her atışı sen. Dilimdeki içli şarkı, burnumdaki sıla kokusu, yanımdaki yamacımdaki yoldaşlık, içimdeki bambaşkalık hepsi sen, sen, sen. 
 
2. Olmasan neylerim ki ben. Varlığını varlığıma armağan eder misin? Benimle evlenir misin?
 
3. Kelebeklerin ömrü bir gün. Sana hayatımın sorusunu sorarken kelebekler uçurmak istemiştim. Şimdi kargaları uçuracağım yadırgama sakın. 400 yüz yıl yaşayabiliyorlarmış çünkü.Benimle evlenip katlanabilir misin bana çok uzun yıllar?
 
4. Hep senle dolu, benim aşkımla deli, ümitlerimle, hayallerimle bezeli, hem hisli hem içli hem çok güçlü dünyamı senli kılar mısın? Elimi sımsıkı tutar mısın sevdiceğim?
 
5. Engelli koşan atletler gibi, koştum, atladım, aştım tüm engelleri. Şimdi önümde bir tane kaldı. Eğer onu da geçebilirsem, mutlu yorgun ama gönlünün şampiyonu olmak istiyorum. Benimle evlenir misin?
 
6. Bazen bir hikaye tutuşmuş iki eldir, bu hikayenin başrolünde benimle olmak ister misin?
 
7. Eğer senin bir parçan olmam gerekseydi, göz yaşların olurdum. Kalbinden gelip, gözlerinde doğmak, yanaklarında yaşamak ve dudaklarında ölmek için. Benimle bir bütün olmaya var mısın?
 
8. Beyaz gelinlik yakışır Sana Güzel Sözlerimin ilahısın Sen Ey Sevgili!!! Mutluluğum Adı’dır ismin benimle Evlenir misin?
 
9.Seninle ağlamayı öğrendim peki seninle yaşamayıda öğrensem çok görür müsün aşkım bana benimle Evlenir misin?
 
  Yenidoğan Bebek için göndereceğiniz çiçek siparişlerinizde çiçeğinizin üzerine yazabilirsiniz.
 
 
1. Ailemizin son ve yeni üyesine dünyamıza hoş geldin diyor size ve ailemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim.
 
2. Gözlerini dünyamıza ilk kez açan bebeğinize Allah'tan uzun ömür, siz değerli anne ve babasına hayırlı bir evlat olmasını niyaz ederim.
 
3. Allah analı babalı büyütsün . Bebişini kokla benim için. Bebişimize Allah uzun, sağlıklı, mutlu bir hayat nasip etsin inşallah.
 
4.Yeni doğan bebeğinize hoş geldin diyor, siz değerli ebeveynlere ve yavrunuza sağlık ve mutluluk diliyoruz.
 
5. Bebeğiniz hayırlı olsun. Allah sıhhat afiyet içinde bereketli uzun ömürler versin.Dünya ve Ahiret saadeti nasip etsin.
 
6. Minik meleğin kalbinden sevgi ve merhametin eksik olmaması dileğiyle. Allah’ım sağlık mutluluk ve umudu ömründen eksik etmesin. Tüm özlemlerinizin son bulması dileğiyle her şey gönlünüzce olsun.
 
7. Seni ne zamandır bekliyorduk. Aramıza hoş geldin miniğim...
 
8.Maşallah nur topu gibi bebeğiniz olmuş :) Allah analı babalı büyütsün.
 
9. Hoşgeldin Bebek anneciğin ve babacığınla sağlıklı huzurlu uzun ömrün olsun. Seni ne kadar sabırsızlıkla bekledik. Çok mutlu ettin bizleri :)